Pradžia > Išorės tiuningas > Arkų pūtimas,platinimas.

Arkų pūtimas,platinimas.

Arkų platinimo prireikia tada, kai norime įdėti nestandartinio dydžio ratus ar pagražinti savo automobilį.Viskas priklauso nuo  automobilio vairuotojo skonio. Dažniausiai norima ir plačių ratų ir gražių arkų. Arkas galima platinti įvairiai. Valcuoti, perdaryti su stiklo pluoštu ar įvirinti. Valcuojant,arkos turi būti neprarūdiję ir seniau nedarytos iš stiklo audinio ar glaisto, nes kitaip valcavimas bus nesėkmingas ar visai neįmanomas. Todėl prieš valcuojant apžiūrėkite automobilio arkas. Valcavimui naudojamas specialus aparatas.

Valcavimo aparatas.

Kitas būdas. Arkas platinti išpjovus arkas nuo kito automobilio ir įvirinti ant Jūsų norimo automobilio arkos arba įkniedyti jas. Gražiai nuglaisčius glaistu su stiklo skaidulomis jas galime dažyti. Jei viską gerai padarėte, arkos tarnaus ilgai ir gražiai atrodys ant automobilio.

Dar kitas būdas arkas pagražinti stiklo pluošto pagalba. Galima ant tos pačios arkos dėti stiklo pluoštą ir taip platinti arba išpjauti automobilio arką ir su stiklo pluoštu ją formuoti taip kaip jums patinka. Suformuotos stiklo pluošto arkos glaistomos ir dažomos.

Galinė arka.

Galinė arka iš stiklo audinio.

Valcuojant galime arkas praplatinti keletą centimetrų, o įvirinant ar darant iš stiklo audinio galime žymiai daugiau. Jei nepasitikite savo jėgomis ir nedrįstate pūsti arkų namie, geriausias variantas jas valcuoti pas profesionalus, kurie padarys kokybišką darbą. Kaina vienos arkos valcuojant svyruoja nuo 50lt iki 80lt ir daugiau.

Pasak ekspertų, arkų pūtimas visada didina oro pasipriešinimą, todėl mažina maksimalų greitį ir didina kuro sąnaudas.

Automobilio BMW platintos arkos.

Kategorijos:Išorės tiuningas
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: