Pradžia > Išorės tiuningas > Aerografija.

Aerografija.

Aerografija – piešiniai atliekami aerografu, tai mažas pniaumatinis aparačiukas panašus į dažų purkštuvą (polivizatorių).
Aerografas

Aerografas.

Juo atliekami sudėtingi ir paprasti piešiniai ant automobilių išorės ar vidaus. Tokie piešiniai reikalauja daug įgūdžių, reikia puikiai įvaldyti aerografą. Aerografija automobiliui suteikia gyvumo ir pasakiško grožio, automobilis tampa lyg meno kūrinys, galima piešti labai tikroviškus, gyvus piešinius. Automobilis daugeliui yra tik paprasčiausia transporto priemonė, su kuria galima nukakti iš taško A į tašką B. Bet kai kuriems taip neatrodo ir automobiliui skiria daugiau dėmesio, nes automobilis parodo pačio žmogaus mąstymą apie jo vairuojamą automobilį ar motociklą.

Pačių aerografijos piešinių kainos panašiai yra nuo 300lt ir net iki kelių tūkstančių litų, priklauso nuo piešinių sudėtingumo. Kuo piešinys sudėtingesnis tuo jis brangesnis.

Aerografų galima nusipirkti dažų parduotuvėse, jų kainos svyruoja nuo 140lt iki 1000lt. Priklauso nuo aerografo rūšies ir firmos. Ne visad  garsios firmos daiktas gali veikti geriau už pigesnį mažiau garsios firmos daiktą. Pirmam bandymui galima pamėginti nusipirkti vidutinį aerografą. Jų yra Panevėžyje Basanavičiaus g. 46. ir Nemuno g. 47a. Rasite geros kokybės aerografus už jums tinkamą kainą. Nepamirškite, aerografui bus reikalingas 2 – 3 barų  slėgis, kuris bus tiekiamas oro kompresoriumi.

Nebijokite bandyti piešti aerografu, gal Jūs turite gabumų ir puikiai seksis piešti arba tai bus Jūsų hobis. Rusijos statistika rodo, kad taip pagražintų automobilių, motociklų vagystės vyksta 87% rečiau nei paprastu neišsiskiriančių automobilių.

Aerografija.

Aerografija ant automobilio šono.
Aerografija.Pelėda

Aerografija ant automobilio antvožo (kapoto).
Aerografija. Ugnis

Aerografija ant motociklo bako.

Kategorijos:Išorės tiuningas
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: