Pradžia > Straipsniai > Tiuningas

Tiuningas

Tiuningas – tai automobilio ar motociklo vidaus, išorės pagerinimas ar pagražinimas, atitinkantis žmogaus keliamus poreikius. Rūšių yra įvairių, tai – audio, variklio, išmetimo, vidaus, išorės, šviesos  sistemų tiuningas.

Naudojant įvairius dažus, dažymo techniką, gaminant kėbulo detales namų sąlygomis ar jas perkant automobilį galima padaryti kur kas gražesniu už prieš tai buvusį. Automobilis taps sportiškesniu dedant sportinę sužemintą važiuoklę (amortizatoriai, spyruoklės, diskai, kaladėles…), taip pat įvairaus diametro lietus ratlankius ir padangas, sportines sėdynes (pvz., “Rekaro“ tipo, su sportiniais diržais) ir pan. Sumontavus tiesintą sportinį išmetimą automobilis skleis malonų garsą. Oro sistemoje montuojant sportinius oro filtrus atidarius variklio dangtį akys krypsta į neįprastas paprastam automobiliui detales.

Komfortas automobilyje ir motocikle yra labai svarbus, kad transporto priemonė tenkintų žmogaus poreikius montuojamos specialios sėdynes, bėgių perjungimo svirtys, pedalų antdėklai. Montuojama garso aparatūra, atkurianti garsą daug kokybiškiau už taupaus gamintojo standartinę aparatūrą. Šviesos sistemų tiuningas daromas įmontuojant ar pakeičiant šviesos prietaisus, įmontuojant skaidraus stiklo priekinius ar galinius žibintus, po automobiliu ar jame dedant įvairias šviesas (neonus).

Tiuningas praktiškai apima bet kokias priemones, pakeičiančias serijinio automobilio ar motociklo išvaizdą arba savybes. Šiame puslapyje apžvelgsime įvairius transporto priemonių tiuningo būdus, kad kuo daugiau informacijos būtų galima rasti vienoje vietoje. Ieškosime optimaliausių tiuningo sprendimo būdų ir lauksime iš Jūsų komentarų, tikėdamiesi sužadinti diskusijas.

Kategorijos:Straipsniai
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: